KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17142343
nr 1714 2343
Petra Gröschel, Stilleben. Signerad, daterad -95. Olja på pannå, 37x25 cm, yttermått inklusive ram: 42x30
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 28 juli 2025
kl 18:47:01
15/7 14:33:59
100 kr
28/7 17:50:00